Comunitat IED / Staff
EXPLORE IED BARCELONA
 

Projecte: Emotional Bites | Design

Projecte: Emotional Bites

Comunitat IED / Staff

Administració

Veure'ls tots
Carolina Bochaca
Coordinación Secretaría Administrativa – c.bochaca@bcn.ied.es Més info +
Jaume Acedo
Human Resources – gestionrrhh@bcn.ied.es Més info +
Lorena Alegre
Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es Més info +

Didàctica

Veure'ls tots
Simona Cannonito
Master Academic Coordinator – s.cannonito@bcn.ied.es Més info +
Marta Colillas
Coordinadora Master – m.colillas@bcn.ied.es Més info +
David López
Coordinació Design – d.lopez@bcn.ied.es Més info +

Direcció

Veure'ls tots
Andrea Marchesi
Subdirector de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
Sara Balestri
Secretaria de Direcció & FITS Manager – s.balestri@bcn.ied.es Més info +
Alessandro Manetti
Director de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +

I+ED Lab & Empreses

Veure'ls tots
Horge Pérez
Director de l’I+ED – h.perez@bcn.ied.es Més info +
Lorena Alegre
Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es Més info +

Informació & Admissions

Veure'ls tots
Silvia Cash
Admission Manager – s.cash@bcn.ied.es Més info +
Mónica Boada
Relacions Externes – p.r@bcn.ied.es Més info +
Daniela Maccarrone
Orientation & Admissions Department – d.maccarrone@bcn.ied.es Més info +

Marketing & Comunicació

Veure'ls tots
Carlos Peñalver
Video – video@bcn.ied.es  Més info +
Luiza Lacava
Gráfica – masgrafica@bcn.ied.es Més info +
Albert Elias
Premsa i Comunicació – prensa@bcn.ied.es  Més info +

Secretaria Acadèmica

Veure'ls tots
Francesca Flajani
Coordinació Área Transversal, Admissions i Campus Manager  – f.flajani@bcn.ied.es Més info +
Unai Manzano
Secretaría Académica – u.manzano@bcn.ied.es Més info +
Eduard Castañé
Education Policy Manager – e.castane@bcn.ied.es Més info +

Serveis Generals

Veure'ls tots
Rafael Salazar
Mantenimiento – service@bcn.ied.es Més info +
Jordi Mani
Recepció – reception@bcn.ied.es Més info +
Juan José Borrajo
Serveis Generals – service@bcn.ied.es Més info +

Student Services

Veure'ls tots
Francesc Camats
Assistent de Biblioteca – biblioteca@bcn.ied.es Més info +
Borja Aliaga
Mediateca – mediateca@bcn.ied.es  Més info +
Georgina Cuadros
Assistent Taller Moda Màster – tallermodamaster@bcn.ied .es Més info +