Comunitat IED / Staff
EXPLORE IED BARCELONA
 

Col·lecció: Serial Seeds | Fashion

Col·lecció: Serial Seeds

Comunitat IED / Staff

Administració

Veure'ls tots
Lorena Alegre
Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es Més info +
Patricia Vizcaíno
Patricia Vizcaíno – s.administrativa@bcn.ied.es Més info +
Jaume Acedo
Human Resources – gestionrrhh@bcn.ied.es Més info +

Didàctica

Veure'ls tots
Manuela Procopio
Directora operativa de l’àrea Management for Creative Industries. – m.procopio@bcn.ied.es Més info +
Simona Cannonito
Master Academic Coordinator – s.cannonito@bcn.ied.es Més info +
Laura Choya
Design School Academic Coordination – design@bcn.ied.es  Més info +

Direcció

Veure'ls tots
Andrea Marchesi
Subdirector de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
Sara Balestri
Secretaria de Direcció & FITS Manager – s.balestri@bcn.ied.es Més info +
Alessandro Manetti
Director de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +

I+ED Lab & Empreses

Veure'ls tots
Horge Pérez
Director de l’I+ED – h.perez@bcn.ied.es Més info +
Lorena Alegre
Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es Més info +

Informació & Admissions

Veure'ls tots
Mónica Boada
Relacions Externes – p.r@bcn.ied.es Més info +
Daniela Maccarrone
Orientation & Admissions Department – d.maccarrone@bcn.ied.es Més info +
Silvia Cash
Admission Manager – s.cash@bcn.ied.es Més info +

Marketing & Comunicació

Veure'ls tots
Carlos Peñalver
Video – video@bcn.ied.es  Més info +
Claudia Álvarez
Marketing Department – c.alvarez@bcn.ied.es Més info +
Helena Rosselló
Responsable d’Esdeveniments – h.rossello@bcn.ied.es Més info +

Secretaria Acadèmica

Veure'ls tots
Aurora Delgado
Coordinació de Secretaria Acadèmica i Global Design – a.delgado@bcn.ied.es Més info +
Unai Manzano
Secretaría Académica – u.manzano@bcn.ied.es Més info +
Eduard Castañé
Education Policy Manager – e.castane@bcn.ied.es Més info +

Serveis Generals

Veure'ls tots
Jordi Mani
Recepció – reception@bcn.ied.es Més info +
Mª Carmen Poch
Departament IT – it@bcn.ied.es Més info +
Juan José Borrajo
Serveis Generals – service@bcn.ied.es Més info +

Student Services

Veure'ls tots
Borja Aliaga
Mediateca – mediateca@bcn.ied.es  Més info +
Esther Venegas
Student&Career Services  – e.venegas@bcn.ied.es Més info +
Francesc Camats
Assistent de Biblioteca – biblioteca@bcn.ied.es Més info +