Comunitat IED / Staff
Sol·licitar informació

subir

Comunitat IED / Staff

Administració

Veure'ls tots
  • Jaume Acedo
    Human Resources – gestionrrhh@bcn.ied.es Més info +
  • Patricia Vizcaíno
    Patricia Vizcaíno – s.administrativa@bcn.ied.es Més info +
  • Pilar Garcia
    Administration Manager – admin@bcn.ied.es Més info +

Didàctica

Veure'ls tots
  • Manuela Procopio
    Directora operativa de l’àrea Management for Creative Industries. – m.procopio@bcn.ied.es Més info +
  • Marina Ojan
    Directora de Master – m.ojan@bcn.ied.es Més info +
  • Oliver Provana
    Coordinador Management School – o.provana@bcn.ied.es Més info +

Direcció

Veure'ls tots
  • Alessandro Manetti
    Director de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
  • Andrea Marchesi
    Subdirector de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
  • Sara Balestri
    Secretaria de Direcció & FITS Manager – s.balestri@bcn.ied.es Més info +

I+ED Lab & Empreses

Veure'ls tots
  • Idoia Aguirre
    Company Department Manager – i.aguirre@bcn.ied.es Més info +
  • Jonathan Herreros
    FITS Project Coordinator – j.herreros@bcn.ied.es  Més info +
  • Lorena Alegre
    Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es Més info +

Informació & Admissions

Veure'ls tots
  • Daniela Maccarrone
    Orientation & Admissions Department – d.maccarrone@bcn.ied.es Més info +
  • Laura Gargallo
    Servei Informació i Orientació (Master) – l.gargallo@bcn.ied.es Més info +
  • Daniel Fernández
    Servicio de Información y Orientación (Máster) – d.fernandez@bcn.ied.es  Més info +

Marketing & Comunicació

Veure'ls tots
  • Diego Iñiguez
    Video – video@bcn.ied.es Més info +
  • Andrés Ortiz
    Digital Marketing Manager – a.ortiz@bcn.ied.es Més info +
  • Albert Elias
    Premsa i Comunicació – prensa@bcn.ied.es  Més info +

Recepció

Veure'ls tots

Secretaria Acadèmica

Veure'ls tots
  • Patricia Alcaráz
    Secretaria Acadèmica – p.alcaraz@bcn.ied.es Més info +
  • Unai Manzano
    Secretaría Académica – u.manzano@bcn.ied.es Més info +
  • Eduard Castañé
    Education Policy Manager – e.castane@bcn.ied.es Més info +

Serveis Generals

Veure'ls tots
  • Mª Carmen Poch
    Departament IT – it@bcn.ied.es Més info +
  • Rafael Salazar
    Mantenimiento – service@bcn.ied.es Més info +
  • Juan José Borrajo
    Serveis Generals – service@bcn.ied.es Més info +

Student Services

Veure'ls tots
  • Javier Macías
    Assistent Tallers Design & MakerLab – talleresdesign@bcn.ied.es Més info +
  • Francisco Tomey
    Coordinador Tallers Design & MakerLab – f.tomey@bcn.ied.es Més info +
  • Maria Paula Muñoz
    Medialab Coordinator – medialab@bcn.ied.es Més info +

Per continuar utilizant la pàgina web, accepti l'ús de les cookies. Més informació

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close