Comunitat IED / Staff
EXPLORE IED BARCELONA
 

Projecte: Seat Mergo |

Projecte: Seat Mergo

Comunitat IED / Staff

Administració

Veure'ls tots
Pilar Garcia
Administration Manager – admin@bcn.ied.es Més info +
Lorena Alegre
Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es Més info +
Jaume Acedo
Human Resources – gestionrrhh@bcn.ied.es Més info +

Didàctica

Veure'ls tots
Raffaella Perrone
Design School Managing Director – r.perrone@bcn.ied.es Més info +
Enric Bajuelo
Visual Communication School Managing Director – e.bajuelo@bcn.ied.es Més info +
Marta Colillas
Coordinadora Master – m.colillas@bcn.ied.es Més info +

Direcció

Veure'ls tots
Sara Balestri
Secretaria de Direcció & FITS Manager – s.balestri@bcn.ied.es Més info +
Andrea Marchesi
Subdirector de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
Alessandro Manetti
Director de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +

I+ED Lab & Empreses

Veure'ls tots
Jonathan Herreros
FITS Project Coordinator – j.herreros@bcn.ied.es  Més info +
Horge Pérez
Director de l’I+ED – h.perez@bcn.ied.es Més info +
Lorena Alegre
Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es Més info +

Informació & Admissions

Veure'ls tots
Daniel Fernández
Servicio de Información y Orientación (Máster) – d.fernandez@bcn.ied.es  Més info +
Lluís Esterri
Departament d’Orientació i Admissions de Títols Superiors en Disseny, BA… Més info +
Laura Gargallo
Servei Informació i Orientació (Master) – l.gargallo@bcn.ied.es Més info +

Marketing & Comunicació

Veure'ls tots
Maider Lasa
Departament d’esdeveniments – eventos@bcn.ied.es Més info +
Helena Rosselló
Responsable d’Esdeveniments – h.rossello@bcn.ied.es Més info +
Luiza Lacava
Gráfica – masgrafica@bcn.ied.es Més info +

Recepció

Veure'ls tots
Paola Vilella
reception@bcn.ied.es Més info +

Secretaria Acadèmica

Veure'ls tots
Unai Manzano
Secretaría Académica – u.manzano@bcn.ied.es Més info +
Patricia Alcaráz
Secretaria Acadèmica – p.alcaraz@bcn.ied.es Més info +
Francesca Flajani
Coordinació Área Transversal, Admissions i Campus Manager  – f.flajani@bcn.ied.es Més info +

Serveis Generals

Veure'ls tots
Mª Carmen Poch
Departament IT – it@bcn.ied.es Més info +
Jordi Culell
Maintenance and Logistics Manager – j.culell@bcn.ied.es Més info +
Juan José Borrajo
Serveis Generals – service@bcn.ied.es Més info +

Student Services

Veure'ls tots
Nuno Santos
Medialab Coordinator – medialab@bcn.ied.es  Més info +
Maria Paula Muñoz
Medialab Coordinator – medialab@bcn.ied.es Més info +
Borja Aliaga
Mediateca – mediateca@bcn.ied.es  Més info +

Per continuar utilizant la pàgina web, accepti l'ús de les cookies. Més informació

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close