Comunitat IED / Staff
EXPLORE IED BARCELONA
 

Col·lecció: MELANCOLÍA | Fashion

Col·lecció: MELANCOLÍA

Comunitat IED / Staff

Administració

Veure'ls tots
Jaume Acedo
Human Resources – gestionrrhh@bcn.ied.es Més info +
Patricia Vizcaíno
Patricia Vizcaíno – s.administrativa@bcn.ied.es Més info +
Carolina Bochaca
Coordinación Secretaría Administrativa – c.bochaca@bcn.ied.es Més info +

Didàctica

Veure'ls tots
Susana Zarco
Master Academic Coordinator – s.zarco@bcn.ied.es  Més info +
Manuela Procopio
Directora operativa de l’àrea Management for Creative Industries. – m.procopio@bcn.ied.es Més info +
Diego Diez
Coordinación Académica Master – d.diez@bcn.ied.es Més info +

Direcció

Veure'ls tots
Alessandro Manetti
Director de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
Sara Balestri
Secretaria de Direcció & FITS Manager – s.balestri@bcn.ied.es Més info +
Andrea Marchesi
Subdirector de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +

I+ED Lab & Empreses

Veure'ls tots
Horge Pérez
Director de l’I+ED – h.perez@bcn.ied.es Més info +
Lorena Alegre
Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es Més info +

Informació & Admissions

Veure'ls tots
Daniela Maccarrone
Orientation & Admissions Department – d.maccarrone@bcn.ied.es Més info +
Silvia Cash
Admission Manager – s.cash@bcn.ied.es Més info +
Laura Gargallo
Servei Informació i Orientació (Master) – l.gargallo@bcn.ied.es Més info +

Marketing & Comunicació

Veure'ls tots
Hugo Mendes
Gràfica – grafica@bcn.ied.es Més info +
Albert Elias
Premsa i Comunicació – prensa@bcn.ied.es  Més info +
Diego Iñiguez
Video – video@bcn.ied.es Més info +

Secretaria Acadèmica

Veure'ls tots
Francesca Flajani
Coordinació Área Transversal, Admissions i Campus Manager  – f.flajani@bcn.ied.es Més info +
Unai Manzano
Secretaría Académica – u.manzano@bcn.ied.es Més info +
Aurora Delgado
Coordinació de Secretaria Acadèmica i Global Design – a.delgado@bcn.ied.es Més info +

Serveis Generals

Veure'ls tots
Jordi Culell
Maintenance and Logistics Manager – j.culell@bcn.ied.es Més info +
Mª Carmen Poch
Departament IT – it@bcn.ied.es Més info +
Rafael Salazar
Mantenimiento – service@bcn.ied.es Més info +

Student Services

Veure'ls tots
Francisco Tomey
Coordinador Tallers Design & MakerLab – f.tomey@bcn.ied.es Més info +
Maribel Cardeñas
Responsable Taller Moda – tallermoda@bcn.ied.es Més info +
Esther Venegas
Student&Career Services  – e.venegas@bcn.ied.es Més info +