Comunitat IED / Staff
EXPLORE IED BARCELONA
 

Projecte: Ànima | Design

Projecte: Ànima

Comunitat IED / Staff

Administració

Veure'ls tots
Patricia Vizcaíno
Patricia Vizcaíno – s.administrativa@bcn.ied.es Més info +
Pilar Garcia
Administration Manager – admin@bcn.ied.es Més info +
Lorena Alegre
Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es Més info +

Didàctica

Veure'ls tots
Javier Pinilla
Visual Communication School Coordinator – j.pinilla@bcn.ied.es  Més info +
Carmen Blanquez
Design School Academic Coordination – c.blanquez@bcn.ied.es Més info +
Lluís Bienes
Fashion School Didactic Coordinator – l.bienes@bcn.ied.es  Més info +

Direcció

Veure'ls tots
Alessandro Manetti
Director de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
Andrea Marchesi
Subdirector de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
Sara Balestri
Secretaria de Direcció & FITS Manager – s.balestri@bcn.ied.es Més info +

I+ED Lab & Empreses

Veure'ls tots
John Arboleda
Special Projects & Innovation; Head of Alumni & Career Services –… Més info +
Lorena Alegre
Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es Més info +
Horge Pérez
Director de l’I+ED – h.perez@bcn.ied.es Més info +

Informació & Admissions

Veure'ls tots
Laura Gargallo
Servei Informació i Orientació (Master) – l.gargallo@bcn.ied.es Més info +
Daniela Maccarrone
Orientation & Admissions Department – d.maccarrone@bcn.ied.es Més info +
Daniel Fernández
Servicio de Información y Orientación (Máster) – d.fernandez@bcn.ied.es  Més info +

Marketing & Comunicació

Veure'ls tots
Hugo Mendes
Gràfica – grafica@bcn.ied.es Més info +
Albert Elias
Premsa i Comunicació – prensa@bcn.ied.es  Més info +
Carlos Peñalver
Video – video@bcn.ied.es  Més info +

Recepció

Veure'ls tots
Paola Vilella
reception@bcn.ied.es Més info +

Secretaria Acadèmica

Veure'ls tots
Eduard Castañé
Education Policy Manager – e.castane@bcn.ied.es Més info +
Patricia Alcaráz
Secretaria Acadèmica – p.alcaraz@bcn.ied.es Més info +
Aurora Delgado
Coordinació de Secretaria Acadèmica i Global Design – a.delgado@bcn.ied.es Més info +

Serveis Generals

Veure'ls tots
Mª Carmen Poch
Departament IT – it@bcn.ied.es Més info +
Jordi Culell
Maintenance and Logistics Manager – j.culell@bcn.ied.es Més info +
Rafael Salazar
Mantenimiento – service@bcn.ied.es Més info +

Student Services

Veure'ls tots
Maribel Cardeñas
Responsable Taller Moda – tallermoda@bcn.ied.es Més info +
Nuno Santos
Medialab Coordinator – medialab@bcn.ied.es  Més info +
Javier Macías
Assistent Tallers Design & MakerLab – talleresdesign@bcn.ied.es Més info +

Per continuar utilizant la pàgina web, accepti l'ús de les cookies. Més informació

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close