Comunitat IED / Staff
EXPLORE IED BARCELONA
 

Projecte: NAVIA: La gent, la ciutat, el mar | Management

Projecte: NAVIA: La gent, la ciutat, el mar

Comunitat IED / Staff

Administració

Veure'ls tots
Jaume Acedo
Human Resources – gestionrrhh@bcn.ied.es Més info +
Lorena Alegre
Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es Més info +
Carolina Bochaca
Coordinación Secretaría Administrativa – c.bochaca@bcn.ied.es Més info +

Didàctica

Veure'ls tots
Carme Pérez
Coordinació Moda – c.perez@bcn.ied.es Més info +
Joana Lliteras
Coordinació Master – j.lliteras@bcn.ied.es Més info +
Marina Ojan
Directora Acadèmica del IED a Espanya – m.ojan@ied.es Més info +

Direcció

Veure'ls tots
Alessandro Manetti
Director de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
Andrea Marchesi
Subdirector de l’IED Barcelona – dir@bcn.ied.es Més info +
Sara Balestri
Secretaria de Direcció & FITS Manager – s.balestri@bcn.ied.es Més info +

I+ED Lab & Empreses

Veure'ls tots
Horge Pérez
Director de l’I+ED – h.perez@bcn.ied.es Més info +
Lorena Alegre
Job Placement – l.alegre@bcn.ied.es Més info +

Informació & Admissions

Veure'ls tots
Mónica Boada
Relacions Externes – p.r@bcn.ied.es Més info +
Meritxell Llorca
Servei d’Informació i Orientació (Master) –  m.llorca@bcn.ied.es  Més info +
Laura Gargallo
Servei Informació i Orientació (Master) – l.gargallo@bcn.ied.es Més info +

Marketing & Comunicació

Veure'ls tots
Luiza Lacava
Gráfica – masgrafica@bcn.ied.es Més info +
Diego Iñiguez
Video – video@bcn.ied.es Més info +
Claudia Álvarez
Marketing Department – c.alvarez@bcn.ied.es Més info +

Secretaria Acadèmica

Veure'ls tots
Unai Manzano
Secretaría Académica – u.manzano@bcn.ied.es Més info +
Francesca Flajani
Coordinació Área Transversal, Admissions i Campus Manager  – f.flajani@bcn.ied.es Més info +
Patricia Alcaráz
Secretaria Acadèmica – p.alcaraz@bcn.ied.es Més info +

Serveis Generals

Veure'ls tots
Juan José Borrajo
Serveis Generals – service@bcn.ied.es Més info +
Jordi Culell
Maintenance and Logistics Manager – j.culell@bcn.ied.es Més info +
Rafael Salazar
Mantenimiento – service@bcn.ied.es Més info +

Student Services

Veure'ls tots
Georgina Cuadros
Assistent Taller Moda Màster – tallermodamaster@bcn.ied .es Més info +
Maribel Cardeñas
Responsable Taller Moda – tallermoda@bcn.ied.es Més info +
Francesc Camats
Assistent de Biblioteca – biblioteca@bcn.ied.es Més info +